Kontakty

Máte-li zájem veganské pohoštění, seminář pro dospělé nebo Laboratoř Zelené Niny neváhejte a pište na: marta@rawberry.cz

***

Jsem nadšená propagátorka živé stravy a japonské estetiky. Fascinuje mě pestrost zeleninového světa.

Předávám osvědčené recepty pro zharmonizování těla, jednoduché triky, které promění jídlo v umělecký objekt a také motivuji děti, aby si oblíbily zeleninu.

Marta Fleischhansová

Raw vegan stravě (založené na zelenině, semínkách, oříškách, ovoci a dalších nezpracovaných přírodních produktech) se věnuji několik let, projekt Rawberry jsem založila v roce 2014, podílela se na projektu Food of Love s Evou Kavkovou, jsem vyškoleným výživovým poradcem, vařím na víkendových retreatech a seminářích, připravuji raw a vegan cateringy …

Dlouholeté respirační a zažívacími potíže, ale také péče o tři děti mě dovedly k celkovému přehodnocení přístupu ke stravování a životnímu stylu.

Z vlastní zkušenosti vím, že zdravotní stav a kondice se odvíjí především od toho, co jíme, ale samozřejmě i jak přemýšlíme a jak se ke svému tělu chováme. 

Své zkušenosti a poznatky ráda předávám dál.

Dříve jsem pracovala na sekretariátu prezidenta Václava Havla (1996-99), 17 let působila na New York University Prague, nejdéle jako koordinátorka hudebního programu, získala jsem bakalářský titul v oboru Japonská studia na FFUK (2008).

Mojí velkou láskou je hudba – zpívala jsem v několik pěveckých sborech, hraju na ukulele. Manažersky jsem podporovala úžasné hudebnice a skladatelky Beatu Hlavenkovou a Dorotu Barovou. V současné době působím v centru Be Balanced

Baví mě japonská kaligrafie, tušová malba, mozaika, kreslení mandal a historických budov, tvoření koláží a další kombinované techniky. Ráda chodím, běžkuju, plavu, bruslím, cvičím jógu, medituju a fotím. 

Mám tři úžasné, zdravé děti.